Broşür Marka Favori
19 Ekim - 31 Ekim
1 Eylül - 31 Aralık
6 Ekim - 31 Ekim
6 Ekim - 31 Ekim
Ev & Yaşam
Sizde tek bir uygulama ile istediğiniz bütün mağaza ve marketlere ulaşmak mı istiyorsunuz ?Aradığınız adres  Aküel Uygulaması.

Türkiye genelinde bir çok mağaza ve marketin katlog ve broşürleri tek uygulamada. Kullanıcı dostu Aktüel Uygulaması kolay kullanımı,  sade ve şık arayüzü, kolay giriş seçenekleri ve diğer hiçbir aktüel uygulamalarında bulunmayan yirmiye yakın hesaplama aracıyla siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyuyor. Anne Sütü, Bel-Kalça Oranı, Aşı Takvimi, Burç, Çin Takvimi, Gebelik, Japon Takvimi,İdeal Kilo Hesaplama, Günlük Su İhtiyacı Hesaplama, Kalori Hesaplama, Rus Takvimi, Tüp Bebek, Vücut Kitle, Vücut Kan, Yumurtlama, Yaş Nabız ve Uyku Saati gibi bir çok hesaplama aracı ile emsal uygulamalardan farklı olarak siz değerli kullanıcılara farklı hizmet ve özellikler de sunmaktadır.Favoriler özelliği sayesinde kullanıcı girişi, Google girişi yada Facebook girişi yaparak favorilere almış olduğunuz mağaza ve marketlerin en güncel kataloğ ve büroşürlerini takip edebilirsiniz. Alışverişi kolaylığa dönüştüren, güncel indirimleri takip etmenizi sağlayan ve  yüze yakın mağaza ve marketin güncel kataloğ ve broşürlerini sunan uygulamamız kendini sürekli geliştirmekte ve güncellemektedir. Siz değerli kullanıcılarının geridönüşlerini önemseyen onların istek ve arzularu doğrultusunda uygulamasını her geçen gün ileriye taşıyan çalışma ekibimiz size kaliteli hizmet sunabilmek için gerekli çalışmaları yürütmektedir.

Aktüel Uygulaması, Türkiye genelinde hizmet veren, müşteri memnuniyeti ve hassasiyeti yüksek olan birbirinden değerli Ev & Yaşam mağazalarının güncel katalog ve boşürlerini siz değerli takipçilerinin hizmetine sunuyor. Aktüel uygulaması siz değerli takipçilerine uygulama içerisinde favori özelliği eklentisiyle istediğiniz Ev & Yaşam mağazasını takip edebilme ve anında haberdar olabilme özelliğiyle hizmetinde sınır tanımıyor. Markaların yapmış oldukları özel fırsatlardan haberdar olmak için takip etmeniz gereken tek adres Aktüel Uygulaması.

Yapılan kampanyaların başlangıç ve bitiş tarihlerinin bilinmesi siz değerli kullanıcılarımıza vakit kaybetmeden kampanyalardan yararlanma fırsatı sunuyor. Broşürler sekmesinde  en son çıkan aylık kataloglar, haftalık, günlük ve özel gün broşürleri sizlerin rahatlıkla indirimleri takip etmenize ve fırsatları kaçırmamanıza olanak sağlıyor.   Ev % Yaşam alanında; Kelebek, Korkmaz, Moda Life, Öz Şanal, Enfest ve Yataş gibi bir çok mağazanın güncel kataloğ ve broşürlerini siz değerli takipçilerinin tek bir uygulama ile hizmetine sunuyor.
×

Bir Şeyler Ara