Broşür Marka Favori
1 Ekim - 31 Ekim
Bizim Toptan
Kuru ve yaş gıda, içecekler, sigara çeşitleri, temizlikve hijyen ürünleri, kişisel bakım, kağıt ve cam ürünleri gibi ana ürün kategorilerinde kaliteli ve güvenilir markaların toptan ve perakende satışını yapan Bizim Toptan, market ürünleri ile evinizin ve ofisinizin tüm ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılıyor. İhtiyacınız olan temel gıda malzemeleri, şarküteri ve kahvaltılık, atıştırmalık , içecek, temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, bebek ürünleri ve gıda dışı ürün kategorileriyle baştan sona ihtiyaç duyulabilecek her ürün Bizim Toptan marketlerde tüketiciye sunuluyor. Bizim Toptan katalog sayfalarında rastlayabileceğiniz indirimli ürünler arasında pringles cips, torku atıştırmalık, papagan kuruyemiş gibi ürünler bulunuyor.

Bizim Toptan Katalog
Birbirinden farklı kategoride birbirinden güvenilir markaların ürünlerini aynı anda Bizim Toptan katalog sayfalarında inceleyebilirsiniz. Bizim Toptan çok satan ürünler kataloğunda öne çıkan ürünler arasında mehmet efendi türk kahvesi, çaykur altın çay, bizim ayçiçek yağı, fairy hepsi bir arada gibi ürünler bulunuyor. Bunun yanında persilmatik gold gülün büyüsü, kodak a4 fotokopi kağıdı, doğa 7 oz karton bardak ihtiyacı olan tüketiciler için uygun alternatifler sunuyor. “Ticarette Halka Toptan Destek” başlığıyla ürünlerini tüketicilerinin taleplerini karşılamak için sunan Bizim Toptan katalog ürünleri aynı zamanda pirinç, yeşil mercimek, nohut,kuru fasülye, un paketleriyle olduğu kadar çeşitli konserveleriyle, kavanoz salçalarıyla, limon sosu, nar ekşisi sosu, elma sirkesi, çeşitli baharatlar ve yeşil/siyah zeytin tenekeleriyle de öne çıkıyor. Bulaşık deterjanı, bulaşık tabletleri, çamaşır suyu, pas çözücü, kireç çözücü, yüzey temizleyici, parke temizleyicisi, sıvı sabun ürünleri de banyoların hijyen ihtiyacını toptan olarak karşılıyor.

Bizim Toptan Aktüel Ürünler
Kaliteli ve güvenilir markaları toptan fiyatlarla tüketicilerle buluşturan Bizim Toptan, her ayın belirli periyotlarında yeni bir katalog yayımlıyor. Katalog içinde görebileceğiniz Bizim Toptan aktüel ürünler arasında margarin yağ, ayçiçek yağı ürünleri bulunuyor. Yer fıstığı, fındık, ceviz karamel, çilek, muz, çikolata, frambuaz, orman meyveleri aromalı topping ürünleri, poğaçalık unları, yeşil çay, türk kahvesi, Bizim Toptan aktüel ürünler olarak katalogda yer alan diğer seçeneklerden sadece bazıları olarak sunuluyor. Bunların yanında bebek bezleri, matik çamaşır deterjanları ve yumuşatıcılar, bulaşık makinesi tabletleri, sıvı bulaşık deterjanları, parfümlü tuvalet kağıtları temizlik kategorisindeki aktüel ürünler arasında yer alıyor. Kişisel bakım ürünleri grubuna giren şampuan çeşitleri, vücut losyonları, duş losyonları çeşitleri de Bizim Toptan’ın belirli periyotlarda yeniledikleri ürün katalogları arasında yer alıyor.

En güncel Bizim Toptan İndirim ve Kampanya Broşürleri Aktüel Uygulamasın’da
Bizim Toptan indirim ürünleri çok cazip toptan fiyat teklifleriyle tüketicilerin bütçelerini sarsmayan bir anlayış benimsiyor. belirli periyotlar da yenilenen indirim broşüründe; mutfakların temel ihtiyaçları arasında bulunan hareketli havlu, içten çekmeli tuvalet kağıdı ve üç katlı havlu ürünleri, peçete, selpak, Z havlusu ve ıslak ve kokulu mendil ürünleri yer alıyor. Cam surahi , su bardağı gibi ürünlerinin yanında evinizin ve ofisinizin her türlü ambalaj ve paketleme ihtiyacını karşılayan çöp torbaları, streç film, karton bardak gibi ürünler de Bizim Toptan indirim teklifleri ile siz değerli müşterilerine sunuluyor.

Bizim Toptan’ın esnafa özel indirim broşüründe ise gıda kategorisinde top kek ve tatlı çeşitleri, sade, kakaolu ya da çilekli süt kolisi, geleneksel ve yöresel sucuk, sade maden suyu gibi toptan ürünler yer alırken temizlik ve banyo ihtiyaçları için tuvalet kağıdı paketleri, bebek bezleri havlu ürünleri, yumuşatıcılar ve çamaşır suları, çamaşır makinası deterjanı, yüzey temizleyiciler, şampuanlar duş jelleri ve sıvı sabunlar çok cazip fiyatlarla toptan olarak sunuluyor. Bunların dışında teneke ürüler olan zeytinyağı ve ayçiçek yağı, şişeleme ürünler olan ketçap, mayonez nar ekşisi sirke gibi soslar, un ve şeker gibi temel ihtiyaçlar da esnafa özel indirim broşürlerinde yer alan ürün gruplarından oluyor.

Toptan satışlarıyla tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Bizim Toptan’ın en güncel broşür, haftalık ve aylık indirim ve kampanyalarına Aktüel Uygulaması’nın internet sitesinden tek bir tıkla ulaşabilirsiniz.
×

Bir Şeyler Ara